2.El Eşya

Merhaba!

İkinci el eşya için bizim yapmış olduğumuz çözümlerimize göz atın. Bizi arayın. Sizin ikinci el eşyalarınızı değerlendirelim. 2. el eşyalarınıza gelip bakalım. Eşyalarınızı değerine alalım. Hem de peşin olarak ödeyelim. Ücretiniz nakit olarak ödenecektir. Hem de  2. el eşyalarınızı değerine satmış olacaksınız. Bizden mutlaka teklif isteyiniz.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Firmalarına baktığınızda firmamız uzun senelerdir ikinci el eşya, kullanılmış eşya, spot eşya, spot beyaz eşya, el dokuma halı, ikinci el mobilya, 2. el eşya alımı yapmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olmak üzere ikinci el eşya alımlarımız kapınızdan yapılmaktadır. Mağazalarımıza gelmeden evinizden bizi aramanız yeterlidir.

Ev eşyaları, beyaz eşya, mobilya, el dokuma halı, elektronik eşya, ikinci el klima, televizyon, bilgisayar, ofis mobilyası,lokanta malzemeleri, cafe pastane dolapları, aklınıza gelebilecek bütün ikinci el eşyalar nakit olarak ev ve iş yerlerinden alınıyor.  ikinci el eşya alanlar yaptığı bu işte uzmanlaşmış kadrosuyla ikinci el eşya ve spot eşya ile en doğru ve dürüst hizmeti vermektedir.

ikinci el eşya satmak isteyen tüm müşterilerimiz bizi aramanız yeterli olacaktır. Tüm ikinci el eşya alımlarımızı adresinizden nakit olarak alıyoruz.. İstanbul ikinci el eşya alanlar müşterilerine değer verdiği çalışma ilkeleri ile ilçede adı bilinen ve tercih edilen firma olmuştur. Siz de bizi arayarak 2. el eşya satın ve hizmetimizin kolaylığından ve sürekliliğinden yararlanın. Tüm müşterilerimize saygılarımızla,