WhatsApp: 0532 495 00 86 İkinci el eşyalarınız değerine alnır. İstanbul'un her yerine servisimiz vardır.
Bizi Arayın Avrupa: 0532 495 00 86 Anadolu: 0532 472 37 21
Bize mail gönderin. 2.el eşya resimlerinizi gönderin. ugurspot@hotmail.com

Antika Eşya Alanlar İstanbul

İstanbul’dan Antika Eşyalarınız değerinde ve nakit alınır. İstanbul Antika Eşya satmak veya almak istiyorsanız. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Canımı kanıyla besleyen annem… Sanırım bu satırları çook evvel, daha yeni yeni harfleri yerli yerince oturtmaya başlayınca yazmalıydım. Biliyorum yürek kokan kadın, biliyorum çok şey istemezdin… Henüz dört harften müteşekkil ANNE kelimesini allayıp, pullayıp, rengarenk çiçeklerle donatıp sunmam bile, senin için tarifi imkansız bir mutluluk olurdu söylemene gerek yok inan bana.
Şimdi oturup düşününce anlıyorum ki; Renk cümbüşü halindeki geçmişin siyah-beyaz kareleriyiz biz. Ve ebruli desenlerin tozpembe hayallerini yaşadık yıllarca…Antika Eşya Alanlar İstanbul  Saçları ak, alnı ak, gönlü berrak anneciğim. Birgün gelecek yavrucağım, bir gün gelecek ve beni çok iyi anlayacaksın derdin ya, işte o gün, bu gün oldu ve şimdi ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum… Aynı da senin gibi oldum desem inanır mısın? Aklımın ermediği zamanlarda bizler için taşıdığın endişeyi artık bana emanet edilen ufak bir beden için taşıyorum. Şimdilik o da beni anlamıyor ama adı annelik ya daha ne olsun? Antika Eşya Alanlar İstanbul Tüm duyguları aranjman etmedikten sonra ne anlamı kalır değil mi?

Sevgi emek ister, sabır ister, fedakarlık ister sözü bir aşkın tarifi değilmiş, öğrendim ve haykırıyorum tam tamına senin tarifin anneciğim… Nitekim senin yüreğinle büyük bir özveri ve sabırla suladığın tomurcuk iken, şimdi goncagül oluverdim de bende yüreğimin sızısı ile besliyorum tomurcuğumu.