WhatsApp: 0532 495 00 86 İkinci el eşyalarınız değerine alnır. İstanbul'un her yerine servisimiz vardır.
Bizi Arayın Avrupa: 0532 495 00 86 Anadolu: 0532 472 37 21
Bize mail gönderin. 2.el eşya resimlerinizi gönderin. ugurspot@hotmail.com

İkinci El Eşya İstanbul

İstanbul’da iseniz size çok yakınız demektir. İstanbul’da ikinic el eşya alan yerler arıyorum diyorsanız size bir telefon, bir mail, bir WhatsApp mesajı kadar yakınız demektir. İstenbul’un her yerine servisismiz vardır. eski eşyalarınız ay da ikinci el eşyalarınızı hem değerine hem de nakit olarak peşin parayla alalım. Yerinize gelip ödeme yapalım. Bizimle hemen iletişime geçiniz.

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul İkinci El Eşya Alanlar bakımından da en çok hacime sahip ilidir. İstanbul’da ikinci el eşya alım satım işi ile uğraşmakta olan şirketimiz sizlere en doğru hizmeti vermek için çalışmaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası içinde bulunan bir çok yerdeki noktalarımız ile müşterilerimize en hızlı servisi veriyoruz.

Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi verecek olursak; öncelikli olarak ikinci el eşya ile ilgili satış işleminin çabuk olması esastır. Çünkü İstanbul’da ikinci el eşya satmak isteyen kişilerin, bugüne kadar yaşadığımız tecrübeler istinaden günlerce veya haftalarca beklemek istemedikleri görülmüştür. Bu çerçevede İstanbul’un her bölgesinde çalışanlarımız ve araçlarımız bulunmaktadır. İstanbul içinde herhangi bir yerden arandığımızda en yakın çalışanımız adrese giderek ikinci el eşya satın almasını yapar. Firmamız İstanbul ikinci el eşya alanlar arasında bu hizmet ile ön plana çıkmıştır.

Fiyat ve ödeme konusunda ise İstanbul ikinci el eşya alanlar farkını ortaya koyarak yine müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İkinci el eşyalar için en yüksek fiyatı müşterilere teklif ederek ödemeyi anında ve alım sırasında yapar. Böylece ikinci el eşyanın değeri kaybolmadan satmış olursunuz. Karşılığında ise bedeli hemen alarak alışverişi tamamlarsınız.

Bizi tercih ettiğiniz taktirde ilan sitelerinde uğraşmaktan, gelen onlarca telefonu yanıtlamaktan ve uğraşmaktan kurtulmuş olursunuz. Eğer satmak istediğiniz eşyalar ikinci el ev eşyaları şeklinde toplu ve çok ise bu şekilde satmak çok daha zor olabilmektedir. İstanbul ikinci el eşya alanlar için Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında bulunan bazı pazarları dolaşarak tek tek alıcılara dert anlatmak zorunda kalmadan zamandan tasarruf edersiniz.

İkinci el eşya alım hizmetimizin içeri aklınızda gelebilecek her türde ikinci el ev eşyaları, ikinci el otel eşyaları, antika eşyalar şeklindedir. Marka ve model ayırımı yapmadan ikinci el eşya satın alıyoruz. Eşyaların çalışıyor durumda olması ve bozuk olmaması yeterlidir. Sıfır ve yeni eşyalarında alımını yaptığımızdan bizi herhangi bir sebepten hiç kullanılmamış eşyaları satmak için de arayabilirsiniz. İstanbul ikinci el eşya alanlar yeni eşya alanlar ve kullanılmış eşya alanlar olarak iki bölümde de alım yapıyor. İstanbul ikinci el beyaz eşya, ikinci el mobilya, ikinci el eşya için bizi hemen arayın, ayağınıza gelelim.